Kryefaqja Aktualitet Gazetari Flamur Vezaj denoncon: Kaloni e shihni në spitale si janë katandisë

Gazetari Flamur Vezaj denoncon: Kaloni e shihni në spitale si janë katandisë

0
Shpërndaje

goca mulit

Gazetari i njohur i kronikës në ABC News, Flamur Vezaj ka shpërthyer në kritika kundra mangësive në spitale dhe poliklinika. Ajo cfarë e bën situanën më irrituese, sipas tij është pikërisht propaganda e mjeruar që bën ministri i shëndetësisë, ndërkohë që në spitale dhe poliklinika nuk ka as mjetet më minimale.

“Kur flet ky galloshi i madh për përmirësimin e shëndetësisë të vjen për të vjell. Ore kaloni në spitale e poliklinika e shihni ku janë katandisë, nuk kanë gjërat elementre, as ngjites që ben 100 lekë.  Hajdutë!

P.S. Pas vaksinës, ja cfarë ngjitësi mi vendosen gocës 10 muajshe”, thekson gazetari Flamur Vezaj.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here