Kryefaqja Aktualitet Humb jetën nga COVID-19 një 39 vjeçar

Humb jetën nga COVID-19 një 39 vjeçar

0
Shpërndaje

Gazetare: Klevisa GJIKA

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë një 39-vjeçar, që nuk ka mundur të fitojë betejën me COVID–19.

Të dhënat e deritanishme tregojnë se viktima ishte nga Shkodra dhe ishte i shtruar prej 10 ditësh në spitalin COVID-2 “Shefqet Ndroqi”. Deri tani, nuk dihet nëse 39-vjeçari kishte simptoma shoqëruese.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here