Kryefaqja Aktualitet Infektohet me COVID-19 drejtori ekonomik në bashkinë Elbasan

Infektohet me COVID-19 drejtori ekonomik në bashkinë Elbasan

0
Shpërndaje

Qemal Tusha, drejtori ekonomik i Bashkisë së Elbasanit është një nga tre personat e konfirmuar pozitivë me koronavirus ditën e djeshme në Elbasan.

Drejtori është vetëkarantinuar në shtëpinë e tij, megjithatë na vënë në alarm bashkinë. Familja dhe të afërmit e tij pritet t’i nënshtrohen kryerjes së tamponit.

Kujtojmë se numri i të infektuarve në këtë qytet është 73.

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here