Kryefaqja Aktualitet ISHP: Nëse jeni sëmurë…

ISHP: Nëse jeni sëmurë…

0
Shpërndaje

Instituti i Shëndetit Publik jep vazhdimisht mesazhe sesi të përballojmë situata të ndryshme që prekin shëndetin tonë dhe lidhen direkt me të. Në një postim në rrjetin social facebook, ISHP sugjeron:

Nëse jeni të sëmurë:

Vetëkarantinohuni për 14 ditë

Vendosni maskë nëse jeni me njerëz të tjerë në shtëpi

Nëse keni temperaturë të lartë, vështirësi në frymëmarje telefononi nr. 127.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here