Kryefaqja Lajme te tjera ITALI/ Shënohet viktima e parë shqiptare nga koronavirusi

ITALI/ Shënohet viktima e parë shqiptare nga koronavirusi

0
Shpërndaje

Një grua 56 vjecare nga Durrësi ka humbur jetën në Itali dhe dyshohet se është viktima e parë shqiptare si pasojë e koronavirusit.

Mësohet se gruaja kishte qëndruar për gati një muaj në Itali te vajzat e saj.

Gruaja vuante nga diabeti dhe ishte infektuar me koronavirus nëpërmjet dhëndrrit të saj.

56 vjecarja është sjellë në Durrës dhe është varrosur pa ceremoni mortore.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here