Kryefaqja Aktualitet Komiteti Teknik i Ekspertëve do të mblidhet nesër: Do ketë lehtësim masash

Komiteti Teknik i Ekspertëve do të mblidhet nesër: Do ketë lehtësim masash

0
Shpërndaje

Komiteti Teknik i Ekspertëve do të mblidhet ditën e nesërme për të vendosur për lehtësimin e masave të pandemisë.

Lajmin e ka bërë të ditur Kryeministri Edi Rama, i cili tha se lehtësimi i masave do të bëhet për të pasur një sezon turistik pa kufizime.

“Nesër komiteti do të dalë me planin e ri me lehtësim të mëtejshëm të masave dhe ambicia jonë për të pasur sezon turistik më të lehtësuar besoj që do të përmbushet”, tha Rama nga sheshi Skënderbej ku ndoqi nga afër procesin e vaksinimit të punonjësve të transportit publik

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here