Kryefaqja Shendeti a-z E Kur era e keqe e gojës paralajmëron për një sëmundje të rëndë?

Kur era e keqe e gojës paralajmëron për një sëmundje të rëndë?

0
Shpërndaje

Blertina Koka

Duke filluar nga diabeti deri tek problemet me veshkat dhe mëlçinë, ja cilat janë disa nga problemet shëndetësore që kanë si simptomë të parë erën e keqe nga goja.

Shfletoni galerinë…

Diabeti

Nëse fryma juaj ka erë të ngjashme me frutat e kalbura në acid, do të thotë se trupi po përdor yndyrat për energji në vend të sheqerit )glukozës). Kjo do të thotë se mund të jeni duke vuajtur nga diabeti, prandaj duhet të bëni një kontroll tek mjeku.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here