Kryefaqja Aktualitet Mjekja Dokle poston foton e foshnjës me këmishë

Mjekja Dokle poston foton e foshnjës me këmishë

0
Shpërndaje

Gazetare: Klevisa GJIKA

Lindja e fëmijëve me këmishë konsiderohet fat i madh dhe ogur i mirë për ecurinë e jetës. Mjekja Anila Dokle ka publikuar një foto të një foshnjeje të sapolindur që mban “rroba” që në ditën e parë.

“Bebush me këmishë”, shkruan Dokle në profilin e saj personal në rrjetin social facebook.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here