Kryefaqja Aktualitet Ndahet nga jeta Dritan Prifti

Ndahet nga jeta Dritan Prifti

0
Shpërndaje

 

Është ndarë nga jeta në moshën 45-vjeçare  ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti.

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike.

Prifti i ishte nënshtruar  së fundmi një operacioni në Itali.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here