Kryefaqja Lajm kryesor Në luftë me kancerin e lëkurës, vdes këngëtari 36-vjeçar

Në luftë me kancerin e lëkurës, vdes këngëtari 36-vjeçar

0
Shpërndaje

Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçari këngëtari Tim Matley. Vokalisti i grupit Overtones u diagnostikua me fazën e tretë të melanomës në vitin 2016.

Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga anëtarët e bandës Overtones, të cilët kanë shkruar në Twitter”.

“Një nga lajmet më të trishta që duhet të njoftojmë sot është ndarja nga jeta e mikut dhe vëllait tonë të dashur Timmy”.

Timmy ka luftuar me kancerin e lëkurës pasi zbuloi një gjëndër poshtë krahut para dy vitesh.

 

Burimi: Daily Mail / Shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here