Kryefaqja Aktualitet Një punonjës pozitiv me COVID-19 te Biblioteka Kombëtare

Një punonjës pozitiv me COVID-19 te Biblioteka Kombëtare

0
Shpërndaje

Një punonjës është konfirmuar pozitiv me COVID-19 te Biblioteka e Vjetër Kombëtare në Tiranë.

Pas zbulimit të rastit, është bërë dhe dezinfektimi i ambienteve të Bibliotekës së Vjetër.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here