Kryefaqja Lajm kryesor Pamje shokuese/ Gruaja përdor fëmijën si çadër gjatë një stuhie shiu

Pamje shokuese/ Gruaja përdor fëmijën si çadër gjatë një stuhie shiu

0
Shpërndaje

Blertina Koka

Pamje shokuese po bëjnë xhiron e internetit: Një grua është filmuar duke përdorur një fëmijë si çadër ndërkohë që po binte shi me rrebesh.

Gruaja, e veshur me pantallona të shkurtra dhe një bluzë, është filmuar nga një qytetar duke vrapuar nga makina e saj për tek dyqani.

Në video gruaja ngre fëmijën sipër kokës, ku duket si një lëvizje për të mbrojtur flokët dhe fytyrën nga shiu. Ajo shihet duke vrapuar drejt dyqanit dhe në moment të fundit ndryshon mendje dhe rikthehet sërish në makinë.

Nuk dihet nëse është nëna e fëmijës, por duket qartë që nuk i intereson fare nëse fëmija mund të marrë një ftohje – mjafton vetëm mos t’i prishen flokët dhe grimi.

Videoja –që besohet se është filmuar në Baton Rouge, Luiziana, ka marrë rreth 5 milionë shikime dhe sigurisht shumë komente ofenduese ndaj gruas.

Videoja është shpërndarë nga shumë përdorues, të cilët kanë vendosur diciturën: Nuk mund ta besoj, sapo pashë një njeri që përdor fëmijën si çadër.

Në një koment shkruhet: Në vend që të mbulojë kokën  fëmijës, ajo po mbulon kokën e vet me fëmijën?!

“Nuk e kuptoj ku është problemi, fëmijët janë rezistent ndaj ujit”, komenton një tjetër lexues.

Burimi: The Sun / Shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here