Kryefaqja Aktualitet Pas një beteje të gjatë me kancerin, burri i Celine Dion donte...

Pas një beteje të gjatë me kancerin, burri i Celine Dion donte të ndërronte jetë në krahët e saj

0
Shpërndaje

celine dionRené Angélil, 73 vjeç ndërroi jetë në shtëpinë e tij në Las Vegas pas një lufte 3-vjeçare me kancerin. Angelil vuante nga kanceri i fytit, ai kishte hequr tumorin në vitin 2013, por gjëndja e tij u përkeqësua. Në një intervistë të dhënë në vitin 2014, Celine u shpreh se Rene i kishte thënë: “dua të vdes në krahët e tua”, dhe përgjigja e saj ka qënë “në rregull, do të jem aty, do të vdesësh në duart e mia”./ Shëndet+

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here