Kryefaqja Dieta Për bel të hollë dhe më pak kilogramë, duhet të hani këto...

Për bel të hollë dhe më pak kilogramë, duhet të hani këto 5 ushqime

0
Shpërndaje

Përshtati në shqip: Blertina Koka

Nëse doni të ushqeheni shëndetshëm, një zgjedhje të mirë që mund të bëni është të shtoni në dietë ushqime që japin ndjesinë e ngopjes, kështu nuk do e teproni në të ngrënë dhe nuk do të rendni pas ëmbëlsirave apo fast food-eve në mes të vakteve. Një tjetër zgjedhje e zgjuar? Zgjidhni ushqime që përshpejtojnë metabolizmin dhe ju ndihmojnë ë digjni kaloritë që keni marrë. Me pak fjalë, ushqimet e listuara më poshtë janë ato që do të bëjnë mrekulli në rënien në peshë:

Shfletoni galerinë:

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here