Kryefaqja Aktualitet Rama nga Facebook-u: Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19

Rama nga Facebook-u: Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19

0
Shpërndaje

“Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19”, shkruan kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook.

Kryeministri ka deklaruar më herët se të parët që do të vaksinohen janë bluzat e bardha, për të vijuar më pas me mësuesit, policët dhe moshat madhore mbi 75 vjeç.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here