Kryefaqja Aktualitet SHIFRAT NË 24 ORË/Rritet numri i të infektuarve në Krujë

SHIFRAT NË 24 ORË/Rritet numri i të infektuarve në Krujë

0
Shpërndaje

Është rritur numri i të infektuarve me koronavirusin në qytetin e Krujës.

Faxweb mëson se nga 32 tamponë që janë kryer një ditë më parë, janë konfirmuar pozitivë me koronavirus 12 raste të reja.

Ndërkohë një ditë më parë në vendin tonë janë konfirmuar 74 raste të reja duke e çuar në 3 038 numrin e përgjithshëm të të infektuarve dhe deri më tani në vendin tonë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 81 persona.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here