Kryefaqja Aktualitet Shuhet aktori i njohur Mërkur Bozgo

Shuhet aktori i njohur Mërkur Bozgo

0
Shpërndaje

Aktori i njohur Mërkur Bozgo është ndarë nga jeta në moshën 80-vjeçare.

Aktori vuante nga një sëmundje e rëndë prej kohësh.

Bozgo numëron një numër të madh rolesh në kinematografi dhe teatër./Top Channel

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here