Kryefaqja Aktualitet Sulmohet më tullë në kokë mjeku, ndërhyri për të shuar një sherr

Sulmohet më tullë në kokë mjeku, ndërhyri për të shuar një sherr

0
Shpërndaje

Një mjek i spitalit të Durrësit është goditur me tullë në kokë, pasi ndërhyri për të shuar një sherr.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se ai kishte ndërhyrë për të ndarë dy persona që po konfliktoheshin në ambientet e spitalit.

Mjeku ka marrë lëndime në kokë ndërsa është dukë iu dhënë ndihma e nevojshme.

Policia ka shoqëruar dy personat e përfshirë në ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.02.2019, rreth orës 19:30, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Durrës, kanë shkuar shtetasit E.Sh., 33 vjeç dhe M.B., 38 vjeç, banues në Durrës, në gjendje të dehur ku janë konfliktuar dhe dyshohet se kanë goditur mjekun e Urgjencës.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në Urgjencën e Spitalit dhe shoqëruan në Komisariat për veprime të mëtejshme dy shtetasit.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here