Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Okulistikë Dr. Teuta Haveri

Dr. Teuta Haveri

2
Shpërndaje

Teuta Haveri (1)Kirurge oftalmologe

Diplomuar si mjeke e përgjithshme në 1999, Fakulteti i Mjekësisë, Tiranë.

Diplomuar në Strabologji në 2008. Master në Oftalmologji, QSUT.

Studime pasuniversitare në 2009, Qendra Spitalore Universitare Nant, Francë.

Që prej 2008 e në vazhdim, kirurge oftalmologe pranë Spitalit Amerikan, Tiranë.

Kontakt: 042 35 7535

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Indrit Temali
Artikulli TjetërDr. Alfred Nona

2 Komente

  1. Pershendetje! – Quhem Avni Terllabuqi, jetoj ne Suedi deshiroj te ju pyrs dhe nese eshte e munder te me jepesh nje pergjigjje. Shoqja e ime Aferdita ka pas nje sulm ne syrin e djatht, i ka pelcit kapilari, siq edhe i kan thane ketu ne qytetin Örebro-Suedi, mjeket specialistet. Dhe mbas shume analizave mjeket e kan pruar vendimin dhe na kan than qe Aferdita nuk ka shans te shoh ma me ket sy,dhe i gjithe ky problem ka ardhe shkaku i perdorimit te tabletavia anti-jeni. Aferdita asht e lindur ne vitin 1981. Ju kisha lut mjeke nese ka mundesi te me tregoni se a ka mundesi qe e shoqja ime te Sverigeturné dhe te shoh perseri me ket sy. Besoj qe ket shkrimin tim do ta kuptosh, dhe do te me lajmrosh qe a ka sherim. Te pershendes perzemershist. Avni Terllabuqi Vushtrri- Kosova Dr TEUTA Haveri

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here