Kryefaqja Dieta Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

0
Shpërndaje

Përshtati në shqip: Blertina Koka

Bollgur

Ushqimet e pasura me fibër mund të ndihmojnë në funksionimin siç duhet të mëlçisë. Doni një ushqim të mirë për të nisur ditën? Provoni bollgurin. Studimet kanë treguar se bollguri mund të ndihmojë në humbjen e kilogramëve të tepërt dhe dhjamit përreth belit, një mënyrë e mirë kjo për të mbajtur larg sëmundjet e mëlçisë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here