Kryefaqja Box 3 Vaksinimi i mjekeve të familjes në Qendrën e Vaksinimit në Arenën Kombëtare

Vaksinimi i mjekeve të familjes në Qendrën e Vaksinimit në Arenën Kombëtare

0
Shpërndaje

Qendra e Vaksinimit në Arenën Kombëtare – Ministrja Ogerta Manastirliu me ekipin e Urgjencës Kombëtare dhe mjekët e familjes në Tiranë, të cilët po vaksinohen me dozën e parë të vaksinës antiCOVID, ndërsa vijon vaksinimi me dozën e dytë i mjekëve të QSUT dhe disa spitaleve bashkiake.

Shumë shpejt të gjitha bluzat e bardha do të jenë të vaksinuara

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here