Kryefaqja Aktualitet Vdes një paciente e prekur nga Covid te spitali Infektiv, shkon në...

Vdes një paciente e prekur nga Covid te spitali Infektiv, shkon në 38 numri i viktimave

0
Shpërndaje

Një tjetër paciente ka ndërruar jetë në spitalin infektiv si pasojë e Covid.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë një 82 vjeçare, duke e çuar kështu në total numrin e viktimave prej coronavirusit në 38.

Mësohet se e moshuara është infektuar me COVID-19 te Hematologjia dhe është shtruar tek Infektivi, ku dhe ka ndërruar jetë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here