Kryefaqja Aktualitet Video epike/ Mjekët e “Koço Gliozhenit” inkurajojnë nënat e reja pas tërmetit

Video epike/ Mjekët e “Koço Gliozhenit” inkurajojnë nënat e reja pas tërmetit

0
Shpërndaje

Tërmeti që tronditi sot Shqipërinë ka shkaktuar panik tek qytetarët. Stafi i Maternitetit “Koço Gliozheni” në Tiranë është përjekur që të inkurajojë nënat e reja në një ditë të vështirë si kjo e sotmja në mënyrën më gazmore të mundshme.

Mjekja Anika Dokle ka postuar një video në faqen e saj në Facebook ku duken nënat e reja dhe stafi i Maternitetit “Koço Gliozheni” duke kërcyer.

“Ne jemi tërmeti i tretë… Inkurajojmë nënat e reja në një ditë të vështirë si kjo e sotmja”, shkruan mjekja Anika Dokle në postimin e saj.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here