Kryefaqja Aktualitet Video/ Mjeku përplaset fizikisht me qytetarin në mes të rrugës

Video/ Mjeku përplaset fizikisht me qytetarin në mes të rrugës

1
Shpërndaje

Një video ku shfaqet përplasja fizike mes një qytetari dhe një mjeku ka bërë xhiron e rrjeteve sociale gjatë së hënës.

Personat që kanë dërguar materialin nuk kanë arritur të kuptojnë arsyet që kanë çuar protagonistët deri në përplasje fizike, por e gjithë skena ka ndodhur në mes të rrugës.

Në pamje duket qartë se qytetari pasi hyn në mjetin e tij, ndjek mjekun dhe e godet me grushte. Edhe ky i fundit i është kundërpërgjigjur.

Bashkëngjitur me videon e publikuar nga JOQ thuhet se filmimi është bërë pranë “Spitalit të Fëmijëve Tiranë”.

Mjeku dhe qytetari përplasen me grushte në mes të rrugës

1 Koment

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here