Kryefaqja Aktualitet Video/ Tërmeti dëmton spitalin, mjekët e pacientët dalin me vrap jashtë

Video/ Tërmeti dëmton spitalin, mjekët e pacientët dalin me vrap jashtë

0
Shpërndaje

Një tjetër lëkundje e fortë ka tronditur këtë mesditë Shqipërinë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.1 të shkallës Rihter dhe ka shkaktuar panik te qytetarët.

“BalkanWeb” sjell një video nga Spitali i Durrësit, ku shihen mjekët, duke dalë me vrap jashtë. Siç shihet nga videoja, spitali ka pësuar jo pak dëmtime nga tërmeti.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” nga Spitali i Durrësit se ka persona të lënduar dhe të traumatizuar, ku kanë lënë ambientet edhe personat e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here