Kryefaqja Shendeti a-z F 5 shkaqe “tinëzare” të fryrjes së barkut dhe si t’i shmangni ato

5 shkaqe “tinëzare” të fryrjes së barkut dhe si t’i shmangni ato

0
Shpërndaje

Përshtati në shqip: Blertina Koka

E dini që duke e tepruar me ushqimin ose duke ngrënë shumë shpejtë përfundoni me fryrje barku. Por nëse nuk keni bërë asnjërën prej tyre dhe përsëri të ndiheni të fryrë? Ja cilat janë disa nga shkaqet “tinëzare” që mund të fshihen pas fryrjes së barkut.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here