Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Endokrinologji Dr Agron YLLI

Dr Agron YLLI

8
Shpërndaje

Tel. : 04 224 85 00 (fiks),

069 21 95 065 (mobile) 

Klinika e specialiteteve mjekësore, laborator biologjik, ekografi, QSUT

Shef i repartit të endokrinologjisë, QSUT

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Llambi LEKA
Artikulli TjetërDr. Zihni Sulaj

8 Komente

 1. Pershendetje doktor a ka mundesi te me jepni ndonje pergjigjje per analizat e pacientes Djellza Prebreza (analizat jane bere me daten 01.10.2015) si dhe informata rreth medikamenteve te cilat duhet perdorur sepse terapia me Yaz eshte qe pese muaj dhe tani nuk po ka me efekt si ne fillim (prap ka çregullime te ciklit). Ju faleminderit per mirekuptim

  • Përshëndetje! Kjo faqe nuk është nën administrimin e mjekut Agron Ylli. Nëse dëshironi të kontaktoni me të, ju lutemi përdorni numrat e telefonit të vendosur aty.
   Me respekt, moderatori i faqes!

 2. Përshëndetje
  Kemi kënaqesinë që nëpërmjet këtij maili t’ju njoftomë për diçka të re, shumë të rëndësishme , që kemi nisur në Tiranë.
  Bëhet fjalë për një projekt pilot inovativ i cili është në fushën e rigjenerimit të shëndetit për çdo moshë.
  Projekti është frut i punës disa vjeçare të një grupi internacional mjekësh alternativë dhe kërkuesish shkencorë në disa fusha. (555)
  Ajo që po kërkojmë është ta bëjmë të njohur në mbarë territorin shqipëtar dhe të gjejmë partnerë srategjikë që janë të interesuar të kooperojnë në këtë projekt.
  Për më shumë informacion ju lutem mos hezitoni, na shkruani në: infoudine@gmail.com
  Mundë të ndiqni disa nga intervistat e bëra në qendrën tonë në Tiranë:
  https://www.youtube.com/watch?v=0L4MD7D7RNk&t=19s

  • Zoti Agron ylli bravo per talentin qe ke.Qoft problem i madh apo i vogel i sjell njerzit perqark me vite.i tmerron si fillim nuk i len te larhohem pa pagu miljonat ne kliniken tende.nuk xgjidh problemin po e zmadhon me shum nuk pranon as gabimet e tua.Je dhe punojes shteti.turp turp .mjer njerzit eshkret qe vujn turp

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here