Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Neurologji Dr. Blerim Myftiu

Dr. Blerim Myftiu

1
Shpërndaje
Dr. Blerim Myftiu

Dr.Blerim MyftiuMjek Neurolog

Diplomuar në 2007 Fakulteti i Mjekësisë i Stambollit, Universiteti i Stambollit, Departamenti i Neurologjisë, Stamboll, Turqi.

Specializuar në 2012 Departamentin ei Neurologjisë, në Fakultetin e Mjekësisë, Stamboll, Turqi

Që prej 2012 e në vazhdim, mjek neurolog në Spitalin Amerikan, Prishtinë.

Kontakt: 042 35 7535

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmProf. Dr. Namik Kemal Duru
Artikulli TjetërDr. Edjon Hajro

1 Koment

 1. Pershendetje, Dr. Blerim Myftiu! Mua me quajne Blerta, nje paciente nga Shqiperia. Jam e semure me Skleroze Multiple prej disa vitesh. Diagnozen e percaktuan ne baze te Rezonances Magnetike. Para 3 vjetesh mbarova kuren me Betaferon, qe zgjati 2 vjet dhe si rezultat gjendja u perkeqesua. Me propozuan kurim tjeter, por refuzova cdo lloj kurimi.
  Simptomat me kane filluar kur une kam jetuar jashte shtetit ne klime krejt ndryshe nga ajo e Shqiperise dhe doktorat atje me thane se duhej te largohesha per shkak te klimes.
  Tani u bene 3 vjet qe nuk kam bere asnje lloj kurimi, gjendja vjen duke u permiresuar,ne pergjithesi ndihem shume mire, por ende kam rendese ne kembe dhe eci me ndihme te kembalecit.
  Ju lutem, doja t’ju pyesja se cfare mund te me keshillonit ju te bej per shendetin tim. Kur jetoja jashte shtetit me mbanin me vitamina dhe minerale, gje qe me ndihmonin mjaft. Per momentin bej ineksione:vitamin B1,B6,B12.
  Faleminderit per mirekuptimin!
  Me respekt,
  Blerta
  06.02.2017

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here