Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj ORL Dr. Gjergji Bizhga

Dr. Gjergji Bizhga

2
Shpërndaje

Spitali Universitar i Traumës

E-mail: contact@gjergjibizhga.com

Cel: 0682267414

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Artan Bano
Artikulli TjetërDr. Xhevahir Hoxhallari

2 Komente

  1. Ckemi, kam problem me veshet, se me japin njefare zhurme apo fishkellime, kjo gje ka rreth 1vit e gjysem, kam qene tek 2 doktora, dhe kam bere audiogramen, test alergjie, test yndyre ne gjak dhe kane dale gjitha ne rregull, fishkellimen e kam ne veshin e djatht dhe nganjeher ne 2veshet,me shum me bezdis kur eshte qetesi, me degjimin skam aspak problem, se bera audiogramen, kam perdor cinarizine se tha doktori mund te jete nervore, por prap pa rezultat, dyll ne vesh nuk kam, se di ku mund te jete problemi, ambjente me zhurme nuk frekuentoj, pervec se dasma, doktori tha do te kaloje vetvetiu edhe pse mund te vonoje disa kohe, mbase edhe nje vit,, para 2 a 3 vitesh kam pas perdor kufje me magnet ne provime(i perdorin shum studenta) jane 2 zare te vegjel rreth 2mm qe futen thelle ne vesh, por sbesoj te kene shkaktu ndonje problem keto, sepse doktori tha qe nuk kam as infeksione dhe as dyll ne vesh,, qa mund te bej, ju lutem me ndihmoni me kete problem, kam pas kalu edhe periudha te gjata stresi gjate shkolles

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here