Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Kardiologji Dr. Spiro Qirko

Dr. Spiro Qirko

9
Shpërndaje

Tel: 04 222 62 69 (fiks),

Cel: 068 20 40 726 (mobile)

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Llesh Rroku
Artikulli TjetërDr. Mihal Tase

9 Komente

 1. mir mengjezi jam ne qytetare nga kosova desha te bej nje pyetje
  kam ankesa ne gjos ne anen e majt dhe pimje te dores se majt
  para 10 viteve kam qen e shtrir ne spitalin e gjakoves ne njesin koronare dhe mjeket me kan konstatuar me diagnoz ANGIN PEKTORAS
  kurse tash me 24 dhjetor te 2014 kam qen prap ne spital me kan caktu ket diagnoz HTA ess,OBESITAS,BRONCHITIS chr,DISORDINES anxiosae, me kan rekomanduar per koronografijam ne moshen 48 vjeqare a kam ne voj per koronografi sipas ksaj diagnoze apo qfar me rekomandoni .
  pres pergjigjje faliminderit per mir kuptim

  • Pershendetje Doktor!
   Jame nje qytetare nga Fieri, qe kerkoj te pronotoje nje vizite te Ju, sepse kam shqetesime nga zemra .
   Pres me padurim qe te me telefononi.
   Tel . 0692151860
   Ju faleminderit

 2. Pershendetje ! Jam nje qytetare nga Shkodra,kam shqetesime ne zemer dhe kerkoj qe te lini nje takim per vizite me Doktor Spiro Qirkon .

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here