Kryefaqja Pyet Mjekun Kam djegie të urinës dhe djegie në kofshë afër penisit

Kam djegie të urinës dhe djegie në kofshë afër penisit

1
Shpërndaje

Përshëndetje doktor! Kam një problem me penisin, në fillim ndiej një si djegie të urinës, sikur kam djegie dhe në kofshë afër penisit. Pastaj, kur më ikën kjo, më shfaqen si flluska uji te penisi.

Evin Dani (2)Përgjigjet mjeku androlog, Evin Dani

Ankesat tuaja mund të kenë të bëjnë me një infeksion të rrugëve urinare. Infeksionet në rrugët e poshtme urinare, shkaktarë kryesore kanë infeksionet seksualisht të transmetueshme si: gonorrea, klamidiatrakamatis, uroplazmahomni.

Këto infeksione shfaqen kryesisht pas 3-4 ditësh pas një aktiviteti seksual me një partnere, ndoshta, të panjohur. Për më tepër prania e një fluske është shqetësuese dhe kërkon një vizitë tek mjeku androlog. Ky i fundit duhet të vendosë diagnozën dhe t’ju ndihmojë. Jeni i mirëpritur.

1 Koment

  1. pershendje doktorr ! kam nie shqetesim ne koken e penisit me rrin shume e ftohte gjat dites ka rreth 3 dit vazhdon akoma ,dhe po bej rreth 2 vjet kam si krisa ne koken e penisit te vogla dhe shoqeron me djegie dhe kruarje ndonjeher,,te lutem me jep nje pergjigje cmund te bej

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here