Kryefaqja Box 1 Këngëtarja 50-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Këngëtarja 50-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të parë

0
Shpërndaje

Përshtati në shqip për gazeta Shëndet+ dhe Shendeti Online: Blertina Koka

Këngëtarja Janet Jackson ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në moshën 50-vjeçare. Artistja dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Wissam Al Mana, janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Eissa Al Mana. Lajmi është bërë i ditur nga një burim i afërt me çiftin.

Janet ka pasur një lindje normale dhe të shëndetshme, edhe pse është 50 vjeç.

Spekulimet në lidhje me shtatzëninë e saj nisën prillin i vitit të kaluar, ku ajo shtyu një tur muzikor.

Ajo postoi një video në atë kohë në Twitter, ku u kërkonte ndjesë fansave se do të shtynte turin për shkak të një “ndryshimi të papritur”.

Burimi: BBC / https://shendeti.com.al/

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here