Kryefaqja Estetike Nektari i natyrës, zgjidhja për variçet

Nektari i natyrës, zgjidhja për variçet

0
Shpërndaje

Vaji i variçeve Natura Nectar (Nektari Natyrës), 500 ml ose gjysmë kg, është për çdo lloj
variçesh të jashtme dhe të brendshme, vaji shërben për lyerje dhe pirje. Është një nga produktet më të mira në mjekimin dhe shërimin përfundimtar të variçeve.

Çmimi 45 euro. Transporti në Shqipëri dhe Kosovë falas. Produkt i certifikuar, prodhim francez: Cel: 069 20 69 981

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here