Kryefaqja Box 6 Përgatisni këtë ilaç për të kuruar shumë sëmundje, përfshirë këtu edhe detoksifikimin...

Përgatisni këtë ilaç për të kuruar shumë sëmundje, përfshirë këtu edhe detoksifikimin e trupit!

0
Shpërndaje

Përgatiti për gazetën “Shëndet+”: Elena Beta

saveKjo është recetë për një pije shumë të fuqishme natyrore, e cila përmban veti shumë të forta anti inflamatore. Kombinimi i të gjithë përbërësve në këtë pije natyrore mund të shërbejë si ilaç për sëmundje të shumta duke përfshirë këtu edhe detoksifikimin e trupit nga toksinat dhe eliminimin e parazitëve.

  • 1/2 lugë çaji pluhur xhenxhefilli
  • 1/2 lugë çaji pluhur kanelle
  • 1/2 lugë çaji pluhur shafran i Indisë
  • Vaj kokosi 1 lugë çaji
  • 1 lugë çaji mjaltë
  • 1 filxhan ujë të ngrohtë

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe konsumoheni këtë pije 2 herë në javë, për një kohë të shkurtër do të ndjeni efektet pozitive në trup. Nëse ndonjë nga përbërësit ju jep alergji, konsultohuni më parë me mjekun.

Burimi: http://www.healthyandnaturalworld.com/https://shendeti.com.al

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here