Kryefaqja Mjekësi Alternative Recetë me mollë kundër gjendjes gripale

Recetë me mollë kundër gjendjes gripale

0
Shpërndaje

uthull molleMjekësi popullore

Merren 1-2 kokrra mollë, priten në 3-4 copë secila dhe vendosen në 200 ml ujë për rreth një orë. Në këtë mënyrë përftojmë një çaj, i cili pihet i ngrohtë nga një filxhan 1-2 herë në ditë.

Ky çaj ndihmon gjithashtu për funksionimin e mirë të veshkave dhe të fshikëzës urinare, si dhe infeksioneve të këtyre organeve.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here