Kryefaqja Box 4 Kura natyrale që shëron dhimbjet dhe infeksionet e fytit shpejt

Kura natyrale që shëron dhimbjet dhe infeksionet e fytit shpejt

0
Shpërndaje

grykNdërrimi i stinëve është shkaktar për viroza dhe dhimbje fyti. Në këtë postim do t’ju paraqesim një kurë natyrale që mund të trajtojë dhimbjet e fytit dhe infeksionet e tij.

Përbërësit: mjaltë i papërpunuar,  kanellë dhe  lëngu limoni.

Përgatitja dhe përdorimi: Përzieni të gjithë përbërësit sëbashku dhe lërini në një kavanoz me kapak. Konsumoni nga një lugë të këtij ilaçi natyral çdo 2 orë. Mbajeni masën disa sekonda në fyt pa e gëlltitur menjëherë. Të nesërmen do të vëreni lehtësime të dukshme. Vazhdojeni kurën derisa problemi me grykët të jetë reduktuar tërësisht.

Përshtati në shqip për “Shëndet+”: Daniela Bardhi

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here