Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Dr. Agron Dogjani

Dr. Agron Dogjani

1
Shpërndaje

dogjaniMjeku Agron Dogjani, pranë spitalit të Traumës

Cel: 0695566777

E-mail: agrondogjani@yahoo.com

1 Koment

  1. prsh…. doktor… problemi im eshte se kam nje dhimbje te forte ne shpatullen e majte…kam shkuar te mjeku dhe me tha qe kam ftofje ne shpatull..per disa muaj jam mjekuar por pa rezultat.tani kam me shum dhimbje se para nje viti.
    kam shkuar perseroi ke mjeku po nuk ma gjen diagnozen..do te doja te mirja nje pergjigje nga ju.ps theksoj qe dhimbjen e kam ne mes te shpatulles

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here