Kryefaqja Dieta Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

0
Shpërndaje

Alkooli në sasi të moderuar

Abuzimi me alkoolin mund të ketë pasoja të rënda në mëlçi. Me kalimin e kohës ai mund të shkaktojë cirrozë të mëlçisë. Përpiquni të kufizoni konsumimin e alkoolit në një gotë në ditë nëse jeni grua ose dy nëse jeni burrë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here