Kryefaqja Shendeti a-z A Gjithçka duhet të dini mbi aneminë: Shkaktarët, komplikacionet, trajtimi…

Gjithçka duhet të dini mbi aneminë: Shkaktarët, komplikacionet, trajtimi…

0
Shpërndaje

Overdoza e hekurit

Abuzimi me hekurin mund të shkaktojë probleme të rënda me mëlçinë, zemrën dhe pankreasin. Nivelet e hekurit mund të ulen nëpërmjet flebotomisë (heqjes së gjakut) ose ilaçeve.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here