Kryefaqja Box 2 Ja cilët janë 3 përbërësit e fuqishëm kundër kancerit

Ja cilët janë 3 përbërësit e fuqishëm kundër kancerit

0
Shpërndaje

kancerKjo recetë për luftimin e sëmundjes së kancerit e ka zanafillën nga një murg brazilian, At Romano Zago.

Ju duhet vetëm Aloe Vera, mjaltë dhe alkool. Kjo recetë ka rezultuar e suksesshme në mbarë botën.

Përbërësit:

  • 35 gram gjethe të freskëta aloe vera
  • 6 Lugë rum ose raki
  • 50 gram mjaltë

Vendosni gjethet aloe vera në blender dhe pastaj shtoni mjaltin dhe alkoolin. Përzieni përbërësit së bashku deri sa të përfitoni një masë homogjene. Konsumoni një lugë çaji, 3 herë në ditë, gjysmë ore para vakteve. Mbajeni përzierjen në një kavanoz të errët në frigorifer.

Përgatiti për “Shëndet+”: Elena Beta

Burimi: healthadvisor 

 

 

 

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here