Kryefaqja Box 3 Një mënyrë efektive, natyrale dhe e thjeshtë për të kuruar sinusitin

Një mënyrë efektive, natyrale dhe e thjeshtë për të kuruar sinusitin

0
Shpërndaje

Sinusiti mund të kurohet duke pirë lëngje të freskëta dhe duke e bërë disa rregullime në dietën tuaj.

sinozitShmangni: produktet e mishit të kafshëve, qumështin, sheqein, miellin dhe duhanin.

Një recetë efektive ju vjen në ndihmë të gjithë ju që vuani nga kjo sëmundje:

  • 2 karrota
  • 2 portokall
  • 1 mollë jeshile
  • Pak xhenxhefil

Vendosini në mikser të gjithë përbërësit dhe do të përfitoni shumë nga konsumimi i masës së përfituar. Duhet të dini se kjo recetë nuk do të funksionojë nëse këshillat e përmendura më lart nuk zbatohen. Pini rregullisht nga kjo pije deri sa të shihni një përmirësim.

Përgatiti për “Shëndet+”: Elena Beta/ Burimi: Healthy and Natyral World

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here