Kryefaqja Box 5 Si të shpëtoni nga gërhitja përmes kësaj pije!

Si të shpëtoni nga gërhitja përmes kësaj pije!

0
Shpërndaje

Përgatiti për gazetën “Shëndet+”: Elena Beta

lengGërhitja mund të jetë një fenomen me të vërtetë i pakëndshëm si dhe një faktor ndikues në marrëdhënien tuaj në çift.

Një nga gjërat kryesore që kontribuon në gërhitje është mukusi i tepërt. Prandaj, në qoftë se mund të zvogëloni sasinë e mukozës, do të lironi rrugët e frymëmarrjes dhe do të parandaloni gërhitjen.

Ky lëng do t’ju ndihmojë në eliminimin e mukusit të tepërt.

Përbërësit:

  • ¼ e limonit
  • 1 copë xhenxhefil
  • 2 mollë
  • 2 karrota

Përgatitja:

I tërë procesi i përgatitjes do të zgjasë jo më shumë se 6 minuta. Përzieni të gjithë përbërësit dhe pini lëngun e shëndetshëm natyral kundër gërhitjes.

Përdorimi: pijeni këtë lëng të mahnitshëm disa orë para gjumit për të eliminuar gërhitjen.

Burimi: http://www.healthyfoodhouse.com/https://shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here