Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Nefrologji Dr. Arqile Gjikondi

Dr. Arqile Gjikondi

2
Shpërndaje

Nefrolog –internist

Cel: 068 22 78 356

E-mail: agjikondi@yahoo.com

2 Komente

  1. pershendetje doktor jam nje djale nga pogradeci qe pre shum kohesh vuaj nga nje dhimbje barku.dhe shof qe me ka rene msksimalisht deshira per seks dhe per cdo gje jam ne nje shtrres te madh me thuaj ju lutem kur mund te vi prane klinikes tuj per nje kontrroll .

  2. Pershendetje doktor
    Kam me se nje muaj qe vuaj nga nje djegje ne rrugen urinare.Pervec kesaj kam dhe gure ne veshka .Kam bere analizat dhe kam pire ilavet por asgje.Dua te vizitohem ne kliniken tuaj.Me rezervoni nje dite.Falemonderit .

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here