Kryefaqja Portret Mjekë që martohen me mjekë: Albana dhe Artid Duni

Mjekë që martohen me mjekë: Albana dhe Artid Duni

1
Shpërndaje

Denisa Canameti, gazeta “Shëndet+”

Artid DuniDy profesionistë të mirë. Të dy mjekë, të dy pedagogë, të dy të angazhuar nëpër konferenca mjekësore brenda dhe jashtë vendit. Doktoresha është gastrohepatologe, ndërkohë doktor Artidi është mjek ortoped në Spitalin e Traumës.

Ata janë njohur në vitin 1990. Fakulteti ka qenë edhe terreni që i ka njohur. Sot ata kanë dy fëmijë, dhe padyshim që janë ndër çiftet më simpatikë.

1 Koment

  1. Më vjenë mirë çë dy çifte të një profesioni martohen, e jo si disa martohen njëri me shkollë e tjetri pa shkollë pastaj i pashkolluarrja e akuzon si i çmendur të shkolluarin.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here