Kryefaqja Dieta Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

0
Shpërndaje

Erëzat dhe bimët mjekësore

Doni të mbroni mëlçinë dhe zemrën në të njëjtën kohë? Spërkatni pak rigon, sherbelë ose rozmarinë në gatime të ndryshme. Ato janë një burim i mirë i polifenolëve të shëndetshëm. Një përfitim shtesë: ata ju ndihmojnë të kufizoni kripën në shumë gatime.

 Burimi: WebMD / Shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here