Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka përfunduar në spital. Ajo ka pësuar një incident për shkak të dëborës dhe ngricave. Lajmin për incidentin e ka bërë të ditur vetë Era përmes një fotoje të publikuar në Instagram.

“Bëni kujdes nga gjithë kjo borë dhe akull njerëz”, shkruan në postimin e saj këngëtarja, e cila shihet me këmbën e fashuar.

Be careful of all that snow ❄️ & ice 🌬 guys❕❕

A photo posted by Era Istrefi (@strefie) on